Taśma 5m 12V RGB 150 LED 7.2 W/m
Informacje
Taśma elastyczna LUX, diody SMD 5060, 30 szt./m (150 szt. Na 5m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Kolor RGB. Zasilanie 12V, moc 7,2 W / m (36 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000x10x2,2 mm. Min. Długość 100 mm, 3 szt. Diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 mb.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGB |
| temperatura barwowa | nd. (RGB) |
| napięcie zasilania | 12V |
| typ LED | SMD 5060 |
| ilość LED (1m) | 30 |
| ilość LED (całkowita) | 150 |
| strumień świetlny (1m) | zmienny (RGB) |
| moc (1m) | 7.2 W/m |
| moc (całkowita) | 36 W |
| natężenie prądu | 3A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 100 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.15 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
