Korpus PLURIO-BASE-SURFACE-RS112x78
Informacje
Natynkowa baza do modułu PLURIO LED, zasilanie 230 V. Wymiary: 110x77x46mm. Montaż natynkowy. Zasilanie 230 V, 200 mA, tętnienie <1%.
Dane techniczne
| seria | PLURIO |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 9 W |
| kształt oprawy | prostokątna |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | aluminum |
| wymiary | 110x77x46 mm |
| masa | 0,34 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
