Oprawa LED module PLURIO-LAMP-R77-9W 3000K
Informacje
Moduł LED oprawy PLURIO. Moc 9 W, strumień światła 500 lm, 79 lm/W, barwa światła 3000K, CRI90, kąt 36°. Kolor Korpus okrągły - aluminiowy, stopień ochrony IP20. Rozmiar: fi78x62mm. Montaż do bazy PLURIO. Zasilanie 230 V, 200 mA, tętnienie <1%.
Dane techniczne
| seria | PLURIO |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 9 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 500 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 36° |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | aluminum |
| wymiary | fi 78x62mm |
| masa | 0,24 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
