Zasilacz wtyczkowy 12V 6W 0.5A IP20
Informacje
ZASILACZ SUNNY
MODEL: SYS1421-0612-W2E
NAPIĘCIE: PLUS 12V
NATĘŻENIE: 0,5A
MOC: 6W
KOŃCÓWKA: 5,5X2mm
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowy |
| moc wyjściowa | 6 W |
| prąd wyjściowy | 1,2A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 74% |
| temperatura pracy | 0°C ~ +40°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 64 x 40 x 26 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
