Zasilacz 24V 750W 31A IP20
Informacje
Zasilacz modułowy Mean Well RSP-750-24 | 24V 31.3A 750W
Zasilacz modułowy RSP-750-24 to profesjonalny komponent stałonapięciowy z aktywną funkcją PFC i możliwością pracy równoległej. Zasilacz Mean Well RSP-750-24 dysponuje mocą 750W i został przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających prądu o stabilizowanym napięciu 24V DC. Nasze urządzenie doskonale współpracuje ze wszystkimi produktami wykonanymi w technologii LED, ale również świetnie sprawdza się do pracy z systemami alarmowymi, czy automatyki domowej. Wyposażony w metalową, modułową obudowę jest wytrzymały i świetnie sprawdzi się w przypadku każdej instalacji wewnętrznej. Wysoką jakość produktu potwierdza aż 3-letnia gwarancja producenta.
Najważniejsze cechy zasilacza:
- napięcie wejściowe 85-264VAC,127-370VDC (180-264VAC,254-370VDC RSP-2400/3000)
- praca równoległa 3+1
- wbudowana aktywna funkcja PFC
- zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
- alarm awarii wentylatora (RSP-2000/2400/3000)
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego trymerem +/-10% (-30~+10% RSP-1500)
- sterowanie napięciem wyjściowym w zakresie 40~110% (RSP-1000/2000), 70~100% (RSP-1500), 20~110% (RSP-2400/3000)
- gęstość mocy do 21.4W/cal3
- chłodzenie wbudowanym wentylatorem
- wbudowana funkcja kompensacji napięcia wyjściowego
- wbudowana funkcja włączania/wyłączania
- temperatura pracy -20~+70°C (-10~+60°C PSP-500, -20~+60°C PSP-600 -20~+50°C RSP-1000, -25~+70°C RSP-2000)
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
- sygnalizacja obecności/zaniku napięcia zasilania (PSP-500)
- możliwość instalacji do powierzchni płaskich za pomocą przystawek
- 3 lata gwarancji
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 750 W |
| prąd wyjściowy | 31A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 90% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 127 x 41 x 250 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
