Zasilacz 24V 72W 3A IP20
Informacje
Zasilacz napięciowy LED 72W 24V DC w obudowie ultra slim
HRT-72-24 to stałonapięciowy wydajny zasilacz LED o mocy 72W i napięciu wyjściowym 24V DC w wąskiej i niskiej obudowie typu ultra slim. Cechuje się on małymi gabarytami, a jego wysokość to tylko 15mm. Jego obudowa jest przy tym solidna i estetyczna. Łatwą instalację elektryczną zasilacza umożliwią wyprowadzone przewody. Zasilacz LED HRT-72-24 renomowanego producenta KEYTECH posiada ochronę: przed przegrzaniem, przed przepięciem, przed zwarciem.
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 72 W |
| prąd wyjściowy | 3A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 200V - 240V |
| sprawność | 85% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +60°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 400 x 18 x 15 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
