Zasilacz 24V 60W 2.5A IP67
Informacje
Hermetyczny zasilacz LED 60W 24V DC - najwyższa jakość na rynku
Ten wodoszczelny zasilacz stałonapięciowy o mocy 60W przeznaczony jest do zasilania taśm LED na 24V. Maksymalny prąd wyjściowy 2,5A. Hermetyczna i w pełni izolowana obudowa zasilacza GP-CVP060N-24V-P02 przeznaczona jest do instalacji oświetleniowych pracujących w otoczeniu o podwyższonej wilgotności i w wymagającym środowisku. Wyprowadzone przewody zapewnią szybki i wygodny montaż elektryczny zasilacza. Ze względu na parametry, jakość wykonania i żywotność nie ma konkurenta wśród podobnych zasilaczy 60W na rynku.
Cechy zasilacza
• stałonapięciowy (CV)
• napięcie wyjściowe 24V DC
• szeroki zakres napięcia wejściowego 90-264V AC
• maksymalny prąd wyjściowy 2.5A
• w pełni izolowana obudowa plastikowa z zaczepami montażowymi
• małe gabaryty
• klasa szczelności IP67
• pobór mocy w czasie czuwania < 0.5W (230V AC)
• odpowiedni do taśm LED
• wysoka jakość wykonania
• zabezpieczony przed przeciążeniem, zwarciem, przepięciem, przegrzaniem
Wysoka jakość i energooszczędność
Budowa zasilacza oparta jest na wysokiej jakości elementach, które gwarantują energooszczędność i długą żywotność. Zasilacz utrzymuje stabilne napięcie wyjściowe 24V DC niezależnie od obciążenia. Posiada ochronę przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem. Jest zgodny z większością norm i certyfikatów. Wysoka wydajność 86% to niskie rachunki za prąd. Decydując się na zasilacz nie należy oszczędzać na jakości i efektywności, bo to najważniejszy element instalacji oświetleniowej.
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 60 W |
| prąd wyjściowy | 2.5A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 86% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +40°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 163 x 45 x 33 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
