Zasilacz 24V 60W 2.5A IP20
Informacje
Zasilacz napięciowy LED 60W 24V - obudowa super slim
HRT-60-24 jest wydajnym zasilaczem LED o mocy 60W ze stałym napięciem wyjściowym 24V DC w wąskiej obudowie typu ultra slim. Obudowa cechuje się małymi wymiarami, jego wysokość to tylko 15mm, a szerokość 18mm i może być zastosowana w wąskich przestrzeniach. Jest przy tym solidna i estetyczna. Łatwa instalacja elektryczna zasilacza możliwa jest dzięki wyprowadzonym przewodom. Zasilacz LED HRT-60-24 producenta KEYTECH posiada ochronę: przed przegrzaniem, przed przepięciem, przed zwarciem.
Cechy zasilacza
• maksymalna moc wyjściowa 60W
• napięcie wyjściowe 24V DC
• zakres napięcia wejściowego 200-240V AC
• maksymalny prąd wyjściowy 2.5A
• obudowa aluminiowa super slim
• wymiary 350 x 18 x 15 mm
• odpowiedni do taśm LED
• zabezpieczony przed przeciążeniem, zwarciem, przepięciem
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 60 W |
| prąd wyjściowy | 2.5A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 200V - 240V |
| sprawność | 82% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +60°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 350 x 18 x 15 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
