Zasilacz 24V 48W 2A IP20
Informacje
Zasilacz napięciowy LED 48W 24V - obudowa ultra slim
HRT-48-24 jest wydajnym zasilaczem LED o mocy 48W ze stałym napięciem wyjściowym 24V DC w obudowie ultra slim. Obudowa jego cechuje się małymi wymiarami, jest super wąski i niski, jego wysokość to tylko 15mm, a szerokość 18mm. Łatwa instalacja elektryczna zasilacza możliwa jest dzięki wyprowadzonym przewodom. Zasilacz LED HRT-48-24 producenta KEYTECH posiada zabezpieczenia: przed przegrzaniem, przed przepięciem, przed zwarciem.
Cechy zasilacza
• maksymalna moc wyjściowa 48W
• napięcie wyjściowe 24V DC
• zakres napięcia wejściowego 200-240V AC
• maksymalny prąd wyjściowy 2A
• obudowa aluminiowa super slim
• wymiary 299 x 18 x 15 mm
• odpowiedni do taśm LED
• zabezpieczony przed przeciążeniem, zwarciem, przepięciem
Gdzie wykorzystać zasilacz?
Zasilacz napięciowy 48W 24V DC w obudowie super slim można zastosować w zasilaniu taśm LED 24V i produktów sterowania oświetleniem. Jego wąska i niska obudowa pozwala go zmieścić w miejscach o ograniczonej i wąskiej przestrzeni. Umożliwia także wygodne schowanie zasilacza z kablami za meblem czy listwą. Poprawi to walory estetyczne oświetlenia.
Dlaczego warto kupić zasilacz?
Ten energooszczędny zasilacz LED o mocy 48W i napięciu wyjściowym 24V DC dzięki super wąskiej i niskiej obudowie o klasie szczelności IP20 znajdzie zastosowanie w wewnętrznym oświetleniu LED do zasilania produktów wymagających stałego i stabilnego napięcia 24V. Można go zamontować w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Cechuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością. Został w 100% przetestowany w czasie wypalania oraz zakłócenia fluktuacji prądu wejściowego, co jest korzystne dla żywotności źródeł światła LED. Przy wszystkich swoich zaletach jest konkurencyjnie tani. Jesteśmy przekonani, że driver ten spełni oczekiwania wymagającego klienta i będzie dobrą inwestycją w oświetlenie. Zapraszamy do zakupów.
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 48 W |
| prąd wyjściowy | 2A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 200V - 240V |
| sprawność | 85% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +60°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 299 x 18 x 15 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
