Zasilacz 24V 20W 0,83A IP66
Informacje
Zasilacz LED napięciowy w hermetycznej obudowie IP66 24V DC 0.83A 19.92W A2024Y, marki MW Power przeznaczony do montażu w puszkach instalacyjnych fi60. Model ten znajduje zastosowanie w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej.
Cechy:
- Europejski zakres napięcia wejściowego AC (90~264V AC)
- Zabezpieczenie: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Stopień ochrony IP66
- Obudowa przystosowana do montażu w puszkach podtynkowych fi60
- Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 20 W |
| prąd wyjściowy | 0.83A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 85% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +50°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP66 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 48 x 58 x 27 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
