Zasilacz 24V 200W 8.3A IP67
Informacje
- Stała moc na wyjściu
- Solidna, metalowa obudowa
- Aktywne PFC
- Pobór mocy bez obciążenia <0.5W
- Obudowa o stopniu ochrony IP67
- Opcja ściemniania 3w1 (wersja "AB")
- Zasilacz z wyprowadzonym przewodem ochronnym
- 5 lat gwarancji
Zasilacz wysokiej klasy - stopień ochrony IP 67 możliwość stosowania w wilgotnym środowisku , do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków, zastosowanie - oświetlenie wysokich budynków, oświetlenie specjalistyczne np. w ogrodnictwie, 5 lat gwarancji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 200 W |
| prąd wyjściowy | 8.3A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 100V - 305V |
| sprawność | 94% |
| temperatura pracy | -40°C ~ +90°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 199 x 63 x 36 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
