Zasilacz 24V 200W 8,4A IP67
Informacje
Zasilacze serii ELG marki Mean Well to profesjonalne, jedno-wyjściowe urządzenia zabudowane w hermetycznej polimerowej obudowie ze stopniem ochrony IP67.
Zasilacz spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz posiada liczne certyfikaty, dzięki czemu może być stosowany w wymagających aplikacjach, bez obawy o awarię urządzenia. Urządzenie posiada również aktywny współczynnik poprawy mocy PFC (Power Factor Correction). Aktywny współczynnik PFC dostosowuje się do obciążenia oraz warunków sieci elektrycznej, dzięki czemu zapobiega niepotrzebnej utracie energii.
Budowa zasilacza sprawia, że jego głównym przeznaczeniem są aplikacje LED np. taśmy, bannery, reklamy, żarówki, oprawy oraz lampy. Urządzenie ponadto cechuje się niewielkimi gabarytami i jak w podobnych konstrukcjach tego typu posiada zabudowane przewody zasilania.
Wersja 3Y zamiast 2 kabli na wejściu posiada aż 3 (dodatkowy kabel uziemiający).
Cechy produktu:
- Aktywny funkcja PFC
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Sprawność do 90%
- Odporność na przepięcia do 6kV (IEC 61000-4-5)
- Stopień ochrony IP67
- 5 letnia gwarancja
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 200 W |
| prąd wyjściowy | 8.4A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 100V - 305V |
| sprawność | 92% |
| temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 244 x 71 x 38 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
