Zasilacz 24V 150W 6A IP67
Informacje
| Producent | MEAN WELL |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Zastosowanie | LED |
| Liczba wyjść | 1 |
| Zabezpieczenie | przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP |
| Właściwości | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy bez obciążenia | <0,5W |
| Podłączenie elektryczne | przewody 300mm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 150 W |
| prąd wyjściowy | 6.25A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 100V - 305V |
| sprawność | 93% |
| temperatura pracy | -40°C ~ +90°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 180 x 63 x 36 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
