Zasilacz 24V 150W 6,5A IP20
Informacje
Zasilacz LED napięciowy 24V 156W 6.5A POS-150-24-C przeznaczony jest do pracy w systemach automatyki przemysłowej, sterowania maszyn, wykorzystuję się go również w elektronice przemysłowej. Dysponuje on szeregiem zabezpieczeń takich jak zabezpieczenie zwarciowe, przeciążeniowe i nadnapięciowe.
Zasilacze tej grupy to najlepszy stosunek jakości do ceny.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 6.5A
- Moc znamionowa: 156W
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego ( 90 ÷ 132VAC, 180 ÷ 264VAC - wybierane przełącznikiem )
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego przez użytkownika
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Testowany pod pełnym obciążeniem
- Sprawność wynosząca 88%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 24 miesiące gwarancji
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 150 W |
| prąd wyjściowy | 6.5A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 132V / 180V - 264V ( przełącznik ) |
| sprawność | 88% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 159 x 97 x 30 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
