Zasilacz 12V 40W 3,33A IP20 DIN
Informacje
- napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- pobór mocy bez obciążenia <0.75W
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- sygnalizacja pracy diodą LED
- wyjście DC OK przekaźnikowe MDR-40
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -20~+70°C
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- 3 lata gwarancji
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 40 W |
| prąd wyjściowy | 3.33A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 85V - 264V |
| sprawność | 86% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 40 x 90 x 100 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
