Zasilacz 12V 35W 5A IP67
Informacje
Wodoszczelne zasilacze impulsowe serii GPV marki Global Leader Power sprawdzą się w wielu, nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Charakteryzują się niewielkimi wymiarami, małą wagą, a dzięki otworom instalacyjnym są łatwe w montażu. Ale ich najważniejszymi cechami jest zgodność z normami oświetleniowymi (m.in. EN55015) oraz certyfikat TÜV potwierdzający wysoką jakość.
Dane techniczne:
- Napięcie wejściowe: typowo 230VAC (90 ÷ 264VAC)
- Moc wyjściowa: 36W
- Napięcie wyjściowe: 12V DC
- Prąd wyjściowy : 0÷3A
- Klasa izolacji: II
- Temperatura pracy: -30 ~ +70 °C
- Wymiary: 149 x 32 x 28mm (dł. x szer. x wys.)
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 36 W |
| prąd wyjściowy | 3A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 92% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | matal |
| wymiary | 149 x 32 x 28mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
