Zasilacz 12V 30W 2.5A IP20
Informacje
- napięcie wejściowe 88-264VAC, 120-370VDC
- zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
- pobór mocy w stanie jałowym <0,5W
- wytrzymałość do 300VAC na wejściu przez 5 sekund
- wytrzymałość na wibracje do 5G
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
- zgodność z IEC/EN60335-1(PD3) i IEC/EN61558-1,-2,-16
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- możliwość użytkowania na wysokości 5000m
- temperatura pracy od -30~+70°C
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
- możliwość instalacji na szynie DIN (za pomocą przystawek)
- niski profil 30mm
- 3 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 36 W |
| prąd wyjściowy | 2.5A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 85V - 264V |
| sprawność | 86% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | matal |
| wymiary | 99 x 82 x 30 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
