Zasilacz 12V 264W 22A IP67
Informacje
Zasilacze do systemów oświetleniowych LED z metalową obudową wodoszczelne IP67
- napięcie wejściowe 100-305 VAC 142-431 VDC
- aktywne PFC
- wysoka sprawność do 94%
- szczelna, metalowa obudowa zgodna z IP67
- chłodzenie otwartym obiegiem powietrza (brak wentylatorów)
- zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe, temperaturowe
- temperatura pracy w zakresie od - 40°C do +85°C
- regulacja napięcia oraz prądu wyjściowego wbudowanym potencjometrem
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- 5 lat gwarancji
Zasilacz LED 264W 12V 22A
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowy |
| moc wyjściowa | 264 W |
| prąd wyjściowy | 22A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 100V - 305V |
| sprawność | 91% |
| temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | matal |
| wymiary | 246 x 40 x 77 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
