Zasilacz 12V 196W 16A IP67
Informacje
ProducentMEAN WELL
Typ zasilaczaimpulsowy
ZastosowanieLED
Liczba wyjść1
Zabezpieczenieprzeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP
Właściwościznamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
Klasa szczelnościIP67
Pobór mocy bez obciążenia<0,5W
Podłączenie elektryczneprzewody 300mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 196 W |
| prąd wyjściowy | 16A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 100V - 305V |
| sprawność | 92% |
| temperatura pracy | -40°C ~ +90°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | matal |
| wymiary | 199 x 63 x 36 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
