Tuba LED NEON SQ1217 48V 4000K 6 W/m IP67 50 m
Informacje
| Cechy użytkowe | Profil alu IP65 | Tuba LED NEON IP67 |
| Stopień ochrony | IP65 | IP67 |
| Gwarancja | - | 3 lata |
| Akcesoria montażowe | zależnie od wyboru profilu - w niektórych brak odpowiednich mocowań | TAK |
| Szybki serwis/ wymiana bez uszkodzeń elewacji | w zależności od rodzaju mocowania | TAK |
| Odporność na UV | wiele osłon profili nie posiada odporności na UV | TAK |
| Rozszczelnienie ze względu na konstrukcję | W zestawie : profil + klosz - uszcelnianie silikonami , występuje wysokie ryzyko rozszczelnienia, a rozszczelnienie następuje bardzo szybko ze względu na różnicę współczynnika rozszerzalności pomiędzy kloszem a profilem aluminiowym. | Odporna na ryzyko rozszczelnienia , monolityczna tuba z kloszem posiada jednakowy współczynnik rozszerzalności cieplnej , co zabezpiecza przed rozszczelnieniem Tuby LED NEON |
| Kondensacja pary wodnej - skropliny | TAK | NIE |
| Taśmy LED - ochrona przed skroplinami | Taśmy LED IP65 - zalane żelem od góry nie posiadają ochrony warstwy dolnej przed skroplinami w profilu | TAK |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 48V |
| ilość LED (1m) | 120 |
| strumień świetlny (1m) | 250 lm/m |
| moc (1m) | 6 W/m |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| szerokość | 12 mm |
| wysokość | 17 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
