Tuba LED NEON D25mm 48V 3000K 13,3 W/m IP65 7,6m
Informacje
- Świecenie 360°, równomierna emisja światła, odpowiednia do przestrzennego oświetlenia dekoracyjnego.
- Wysoka skuteczność świetlna
- Ekstrudowana tuba silikonowa, stopień ochrony IP65.
- Wybór akcesoriów : wsporniki, zawiesia i mocowania do montażu na powierzchni.
- 3 lata gwarancji, żywotność ≥ 36000h.
- https://youtu.be/ADtLOEK2v3s?si=1sFzFiv52o7pTtPg
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 48V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (1m) | 1100 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 8360 lm |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 110 W |
| natężenie prądu | 4,6 A |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 31.25 mm |
| długość | 7600 mm |
| wysokość | fi 25mm |
| typ opakowania | szpula |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
