Taśma 5m MINI-120-24V RGB 600 LED 8 W/m 5 mm
Informacje
Taśma elastyczna LUX, diody SMD 3535, 120 szt./m (600 szt. Na 5m), wąska płyta 5 mm, taśma klejąca 3M. Kolor RGB. Zasilanie 24V, moc 8 W / m (40 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000x5x3,3 mm. Min. Cięcie 50 mm, 6 szt. Diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 m. Zalecany montaż na profilu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGB |
| temperatura barwowa | nd. (RGB) |
| napięcie zasilania | 24V |
| typ LED | SMD 3535 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | zmienny (RGB) |
| moc (1m) | 8 W/m |
| moc (całkowita) | 40 W |
| natężenie prądu | 1.66A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 5 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 3.3 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.14 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
