Taśma 5m 24V RGBW-One 2700K 300 LED 19.2 W/m
Informacje
Taśma elastyczna LUX, diody LED SMD 5060 RGBW 4-w-1, 60 szt./m (300 szt. Na 5m), taśma klejąca 3M. Kolor RGB + biały ciepły 2600-2800 K. Zasilanie 24V, moc 4,8 W / m na kanał R / G / B / W, łącznie 19,2 W / m (96 W przy 5 m), kąt 120 °, CRI> 85 oddawanie barw. Wymiary 5000x12x2,2 mm. Min. Długość 100 mm, 6 sztuk diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 m. Zalecany montaż na profilu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGBW |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| typ LED | SMD 5060 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | 430 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 2150 lm |
| moc (1m) | 19.2 W/m |
| moc (całkowita) | 96 W |
| natężenie prądu | 4A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 100 mm |
| szerokość | 12 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.18 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
