Taśma 5m 24V RGBW 6000K 300 LED 14.4 W/m
Informacje
Wielokolorowa taśma LUX, LED smd 5060 w rzędzie, 60 szt./m (300 szt. Na 5m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Kolor RGB + BIAŁY 6000K, kąt 120 °. Zasilanie 24 V, moc R / G / B 2,4 W / m na kanał, kanał biały 7,2 W / m . Całkowita moc to 72 W przy 5 m. Wymiary 5000x10x2,2 mm. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGBW |
| temperatura barwowa | 6000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| typ LED | SMD 5060 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | 650 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 3250 lm |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 72 W |
| natężenie prądu | 1.5A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 166,7 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.16 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
