Taśma 5m 24V BIAŁY-MIX 1200 LED 19.2 W/m
Informacje
2-kanałowa taśma LUX o zmiennej temperaturze barwowej, diody smd 3528, 240 szt / m (1200 szt na 5 m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Dwa kolory biały zimny 6500K + biały ciepły 2700K. Kąt 120 °, CRI> 90. Zasilanie 24V, moc 19,2 W / m (96 W przy 5 m). Wymiary 5000x10x1,8 mm. Min. Cięcie 50 mm, 12 diod LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 2700K / 6500K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| typ LED | SMD 3528 |
| ilość LED (1m) | 240 |
| ilość LED (całkowita) | 1200 |
| strumień świetlny (1m) | 1632 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 8160 lm |
| moc (1m) | 19.2 W/m |
| moc (całkowita) | 96 W |
| natężenie prądu | 5A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.8 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.15 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
