Taśma 5m 24V 4000K 900 LED 14.4 W/m
Informacje
Taśma elastyczna, diody SMD 3528, 180 szt./m (900 szt. Na 5m), biała tablica 8 mm, taśma 3M. Kolor biały neutralny 3800-4300K. Zasilanie 24 V , moc 14,4 W / m (72 W przy 5 m), kąt 120 °, wysoki współczynnik oddawania barw CRI> 90. Wymiary 5000x8x2 mm. Minimalne cięcie 33,33 mm, 6 sztuk diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 m. Obowiązkowy montaż na profilu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| typ LED | SMD 3528 |
| ilość LED (1m) | 180 |
| ilość LED (całkowita) | 900 |
| strumień świetlny (1m) | 1220 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 6100 lm |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 72 W |
| natężenie prądu | 3A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 33,3 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.16 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
