Taśma 5m 24V 4000K 840 LED 17 W/m
Informacje
Taśma elastyczna LUX, diody smd 2835, 168 szt./m (840 szt. Na 5m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Kolor neutralny biały 3800-4200K. Zasilanie 24 V , moc 17 W / m (85 W przy 5 m), kąt 120 °, oddawanie barw CRI> 85. Wymiary 5000x10x1,5 mm. Min. Cięcie 41,67 mm, 7 diod LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 168 |
| ilość LED (całkowita) | 840 |
| strumień świetlny (1m) | 2120 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 10600 lm |
| moc (1m) | 17 W/m |
| moc (całkowita) | 85 W |
| natężenie prądu | 3.54A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 41.67 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 1.5 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.16 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
