Taśma 5m 24V 4000K 1200 LED 19.2 W/m
Informacje
Taśma elastyczna, diody SMD 3528, 240 szt./m (1200 szt. Na 5 m), biała tablica 10 mm, taśma 3M. Kolor neutralny biały 3800-4300K. Zasilanie 24V, moc 19,2 W / m (96 W przy 5 m), kąt 120 °, wysoki współczynnik oddawania barw CRI> 90. Wymiary 5000x10x2 mm. Min. Przekrój 25 mm, 6 sztuk diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 m. Obowiązkowy montaż na profilu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 3528 |
| ilość LED (1m) | 240 |
| ilość LED (całkowita) | 1200 |
| strumień świetlny (1m) | 1640 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 8200 lm |
| moc (1m) | 19.2 W/m |
| moc (całkowita) | 96 W |
| natężenie prądu | 4A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 25 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.17 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
