Taśma 5m 24V 3000K 600 LED IP65 14,4 W/m
Informacje
Elastyczna taśma PRO, szczelna IP65 (silikon na górze), diody smd 2835, 120 szt./m (600 szt. na 5 m), taśma klejąca 3M, 3000K. Zasilanie 24V, moc 14,4 W/m (72 W na 5 m), kąt 120°, oddawanie barw CRI>85. Wymiary 5000x8x2,2 mm. Min. długość 50 mm, 6 szt. diod LED.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | neutralna biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 1500 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 7500 lm |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 72 W |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.18 kg |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
