Taśma 5m 24V 3000K 600 LED CRI98 14.4 W/m
Informacje
Taśma LED RT-A120, otwarta. 2835 diod LED, 120 szt/m (600 szt na 5 m), tablica biała, szerokość 8 mm, taśma 3M. Kolor ciepły 3000K, oddawanie barw CRI 95..98, kąt 120°. Zasilanie 24V, moc 14,4 W/m (72 W na 5 m). Wymiary 5000x8x1,5 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | ciepła biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 12V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 95 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 1220 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 6100 lm |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 72 W |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 1.5 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.14 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
