Taśma 5m 24V 3000K 300 LED PRO 7.2 W/m
Informacje
Taśma elastyczna PRO, diody smd 2835, 60 szt./m (300 szt. na 5 m), tablica biała 8 mm, taśma klejąca 3M. Kolor biały ciepły 2900-3100K. Zasilanie 24V, moc 7,2 W/m (36 W przy 5 m), kąt 120°, CRI>85 oddawanie barw. Wymiary 5000x8x1,5 mm. Minimalne cięcie 100 mm, 6 diod LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | ciepła biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | 85 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 3000 |
| strumień świetlny (1m) | 760 lm/m |
| moc (1m) | 6 W/m |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| szerokość | 5 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
