Taśma 5m 12V RGB 300 LED 14.4 W/m
Informacje
Elastyczna taśma wielokolorowa LUX, diody smd 5060, 60 szt / m (300 szt na 5 m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Wielokolorowa R / G / B. Zasilanie 12V, moc 14,4 W / m (72 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000x10x2,2 mm. Min. Cięcie 50 mm, 3 diody LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGB |
| temperatura barwowa | nd. (RGB) |
| napięcie zasilania | 12V |
| typ LED | SMD 5060 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | zmienny (RGB) |
| moc (1m) | 14.4 W/m |
| moc (całkowita) | 72 W |
| natężenie prądu | 6A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2.2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.17 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
