Taśma 5m 12V BIAŁY 3200/6500 K CCT 600 LED 4.8 W/m
Informacje
Multi-white MIX (2 odcienie) taśma LUX, smd 3528 diod LED w linii, 120 szt./m (600 szt. Na 5 m), biała tablica 8 mm, taśma klejąca 3M. Kolor BIAŁY 5800-6500K + CIEPŁY 2800-3200K (naprzemiennie), kąt 120 °. Zasilanie 12V, moc 4,8 W / m na kanał. Całkowita moc 48 W przy 5 m. Wymiary 5000x8x2,0 mm. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3200K / 6500K |
| napięcie zasilania | 12V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 3528 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 820 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 4100 lm |
| moc (1m) | 4.8 W/m |
| moc (całkowita) | 24 W |
| natężenie prądu | 4A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.15 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
