Taśma 5m 12V 6000K 300 LED 4.8 W/m
Informacje
Taśma świecąca bocznie LUX, diody smd 3014, 60 szt./m (300 szt. Na 5 m), biała tablica 8 mm, taśma klejąca 3M. Kolor biały zimny 6000-6600 K. Zasilanie 12V, moc 4,8 W / m (24 W przy 5 m), kąt 120 °, współczynnik oddawania barw CRI> 80. Wymiary 5000x8x2 mm. Min. Cięcie 50 mm, 3 diody LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | zimna biała |
| temperatura barwowa | 6000K |
| napięcie zasilania | 12V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| typ LED | SMD 3014 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | 480 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 2400 lm |
| moc (1m) | 4.8 W/m |
| moc (całkowita) | 24 W |
| natężenie prądu | 2A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | boczny |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 2 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.13 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
