Taśma 5m 12V 3000K 600 LED 9.6 W/m
Informacje
Taśma elastyczna LUX, 2 diody LED smd 3528, 120 szt./m (600 szt. Na 5 m), biała tablica 8 mm, taśma klejąca 3M. Kolor CIEPŁY 2900-3100 K. Zasilanie 12 V, moc 9,6 W / m (48 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000x8x1,8 mm. Minimalne cięcie 25 mm (3 LED). Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 12V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 3528 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 120 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 600 lm |
| moc (1m) | 9.6 W/m |
| moc (całkowita) | 48 W |
| natężenie prądu | 4A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 25 mm |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 1.8 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.13 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
