Profil SL-ARC-3535-D800-A45
Informacje
Profil promieniowy do tworzenia okręgu o średnicy 0,8 m, do promieniowej listwy LED, z wyjściem luminescencyjnym skierowanym w dół. Rozmiar 35x35 mm, długość ⅛ od okręgu 0,8 m. Wtyczki, wieszaki i elastyczny ekran (20 m) dostarczane są osobno. Cena za 1 sztukę.
Dane techniczne
| kierunek świecenia | dolny |
| linia światła | 60 LED/m |
| liczba taśm LED | 1x 20mm / 2x 8mm |
| szerokość | 35,6 mm |
| wysokość | 35,6 mm |
| długość | 1/8 okręgu 0,8m |
| masa | 0,25 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
