Oprawa magn ORIENT SPOT R45 12W 3000K BK DALI
Informacje
Lampa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm ze sterowaniem DALI. Moc 12 W, św. strumień 1005 lm, 83 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 24°, napięcie zasilania 48 V. Czarna obudowa metalowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Wymiary DxSxW 116x45x146 mm. Długość modułu emitującego światło wynosi 100 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT SPOT R45 12W 3000K BK DALI to energooszczędna, niezawodna, nowoczesna i funkcjonalna oprawa oświetleniowa, która pozwala na regulację kąta padania światła. Lampa jest wykonana z aluminium i ma czarny kolor. Oprawa jest zgodna z systemem DALI, co umożliwia sterowanie jasnością i barwą światła. Oprawa nadaje się do oświetlania wnętrz biurowych, sklepowych, hotelowych i domowych.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 12 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 1005 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 116x45x146 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
