Oprawa magn ORIENT SPOT R35-6W Warm3000 BK DALI
Informacje
Lampa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm ze sterowaniem DALI. Moc 6 W, św. strumień 555lm, 92 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 24°, napięcie zasilania 48 V. Czarna metalowa obudowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Wymiary DxSxW 116x35x132 mm. Długość modułu emitującego światło wynosi 85 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT SPOT R35 6W Warm3000 BK DALI to energooszczędna, niezawodna, nowoczesna i funkcjonalna oprawa oświetleniowa, która pozwala na regulację kąta padania światła. Lampa jest wykonana z aluminium i ma czarny kolor. Oprawa jest zasilana napięciem 48V i ma moc 6W. Oprawa emituje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K i strumieniu świetlnym 555 lm. Oprawa jest kompatybilna z systemem DALI, co umożliwia sterowanie oświetleniem Oprawa magnetyczna ORIENT SPOT R35 6W Warm3000 BK DALI to idealne rozwiązanie do oświetlenia wnętrz, takich jak salony, sypialnie, kuchnie czy biura.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 7 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 555 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 116x35x132 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
