Oprawa magn ORIENT FLAT L465 16W 4000K BK
Informacje
Lampa na tory magnetyczne MAG-ORIENT o szerokości 26 mm. Moc 16 W, św. strumień 860 lm, 54 lm/W, światło dzienne 4000K, CRI>90, kąt 80°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna obudowa wykonana z metalu, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 462 mm, szerokość 22 mm, wysokość 42 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT FLAT L465 16W 4000K BK to nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa, która idealnie pasuje do wnętrz biurowych, sklepowych lub domowych. Lampa ma płaską, czarną obudowę z magnetycznym systemem mocowania, który umożliwia łatwą zmianę kierunku światła. Oprawa wykorzystuje energooszczędne i niezawodne źródło światła technologii LED o mocy 16W i barwie 4000K, która zapewnia neutralne i przyjemne oświetlenie.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 16 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 860 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 80 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 462x22x42 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
