Oprawa magn ORIENT FLAT L465 16W 3000K BK DALI
Informacje
Lampa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm ze sterowaniem DALI. Moc 16 W, św. strumień 780 lm, 48 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 80°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna obudowa metalowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 462 mm, szerokość 22 mm, wysokość 42 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT FLAT L465 16W 3000K BK DALI to nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa, która doskonale pasuje do wnętrz biurowych, hotelowych lub handlowych. Lampa ma płaską, prostokątną formę i jest wyposażona w magnetyczny system mocowania, który umożliwia łatwą zmianę kierunku światła. Oprawa jest zasilana napięciem stałym i współpracuje z systemem DALI, co pozwala na regulację jasności i barwy światła. Oprawa emituje ciepłe, białe światło o temperaturze barwowej 3000K i ma wysoki współczynnik oddawania barw (CRI>90). Oprawa ma czarny kolor i jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i tworzywa sztucznego.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 16 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 780 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 80 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 462x22x42 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
