Oprawa SP-TWIST-SURFACE-R70-12W Neutralny Biały
Informacje
Natynkowa obrotowa oprawa LED SP-TWIST-SURFACE-R70-12W 4000K o mocy 12 W i wysokim CRI>90 dla wysokiej jakości oświetlenia. Oprawa posiada unikalny korpus, który można obracać wokół własnej osi o 355 ° i przechylać o 90 °. Dzięki 850 lumenom światła i wąskiemu kątowi świecenia 30° możesz stworzyć jasne oświetlenie akcentujące. Oryginalna, stylowa lampa doskonale uzupełni każde wnętrze. Dzięki wbudowanemu sterownikowi 25-42 V oprawa jest podłączona bezpośrednio do sieci o napięciu zasilania 230 V. Przeznaczona do oświetlenia miejscowego i akcentującego w mieszkaniach, biurach, sklepach, muzeach i innych pomieszczeniach o wysokich wymaganiach jakościowych światła.
Dane techniczne
| seria | TWIST |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 12 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 850 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 30° |
| kolor oprawy | biały |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP40 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 71x177mm |
| masa | 0,89 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat CE | FTS20HC-2257E |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
