Oprawa SP-RONDO-FLAP-R210-20W 4000K WH
Informacje
Natynkowa odchylana lampa LED SP-RONDO-FLAP-R210-20W Day4000 (WH, 110 st.) o mocy 20 W z unikalną konstrukcją korpusu, który może obracać się wokół własnej osi o 350° i odchylać o 90°. Wysoki współczynnik oddawania barw CRI>90, strumień świetlny 1660 lm oraz szeroki kąt świecenia 110° zapewniają wysokiej jakości oświetlenie z dokładnym odwzorowaniem odcieni barw. Lampa o lakonicznym designie i białej barwie światła dziennego (4000 K) idealnie uzupełni każde wnętrze. Łącząc lampy o różnych rozmiarach, można stworzyć oryginalne kompozycje świetlne. Wbudowany sterownik umożliwia podłączenie lampy bezpośrednio do sieci o napięciu zasilania 230 V. Przeznaczona do oświetlenia podstawowego i dekoracyjnego w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.
Dane techniczne
| seria | RONDO FLAP |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 20 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 1660 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 110° |
| kolor oprawy | biały |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP40 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 210x85mm |
| masa | 1.50 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat zgodności | TC RU C-CN.AB72.B.01920 |
| certyfikat CE | BSTXD200813894702EC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
