Oprawa SP-MONA-SURFACE-R100-12W 3000K BK
Informacje
Natynkowa oprawa obrotowa o mocy 12 W. Temperatura barwowa 3000K, strumień światła 800lm, CRI(Ra)>90, kąt świecenia 24°, kąt obrotu 355°, kąt pochylenia 90°. Obudowa jest okrągła, z białego aluminium, IP40. Rozmiar DxH Ø100x71 mm. Zasilanie AC 220-240V, 12W, wbudowany sterownik (DC 300mA, 28-42V).
Dane techniczne
| seria | MONA |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 12 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 800 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 24° |
| kolor oprawy | czarny |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 100x71mm |
| masa | 0,83 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat CE | FTS20HC-2257E |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
