Oprawa SP-FOCUS-R120-16W 4000K WH
Informacje
Oprawa natynkowa LED FOCUS 16 W przeznaczona jest do tworzenia jasnego oświetlenia akcentującego w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych, wystawienniczych, handlowych i publicznych. Możliwość montażu natynkowego lub zwieszanego pozwala harmonijnie wkomponować oprawy w pomieszczenia o różnej wysokości sufitów. Regulowany moduł świetlny z mechanizmem obrotowym i wąskim kątem rozsyłu światła wynoszącym 24 stopnie ułatwia zmianę akcentów świetlnych w pomieszczeniu, dopasowując lampę bez użycia specjalnych narzędzi. Współczynnik oddawania barw CRI>80 zapewnia wysokiej jakości światło, które nie powoduje zmęczenia oczu. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają zachować estetyczny wygląd lampy przez cały okres jej użytkowania. Dostarczany w komplecie z wbudowanym sterownikiem do szybkiego podłączenia bezpośrednio do sieci 230 V. Obudowa posiada stopień ochrony przed pyłem IP20.
Dane techniczne
| seria | FOCUS |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 16 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 1440 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 24° |
| kolor oprawy | biały |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 120x140mm |
| masa | 1.24 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat zgodności | TC RU C-CN.AB72.B.01920 |
| certyfikat CE | BSTXD200813894702EC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
