Oprawa MAG LASER 45 L84 3W 4000K WH 24V
Informacje
Oprawa do torów magnetycznych o szerokości 45 mm, 3 W. Barwa świecenia DZIEŃ 4000K, strumień świetlny 226lm, kąt 15 °, CRI> 90. Prostokątna obudowa, metalowa, biała, IP20. Wymiary DxSxW 84x35x43 mm. Napięcie wejściowe DC24V, moc 3W. Sterownik DC24V / AC230V jest dostarczany oddzielnie. Możliwość ściemniania tylko od 026407, 027633.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | biały |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie zasilania | 24V |
| Moc (całkowita) | 3 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 226 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 15 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 84x35x43 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
