Oprawa LTD-LINE-TILT-S210-8W 3000K CH
Informacje
Oprawa LED wpuszczana w ziemię i podłogę. Moc 8 W, strumień świetlny 430lm, barwa WARM 3000K. CRI (Ra)> 80, 120 ° asymetryczny, 30 ° nachylenie wiązki. Prostokątna wodoszczelna obudowa IP67, stal nierdzewna 316. Hartowane szkło ekranowe. Zasilanie AC100-255V, 8W. Wymiary DxSxW 210x63x78 mm. Montaż w otworze DxSxW 190x56x75 mm. Wbudowany sterownik (DC300mA, 18V).
Dane techniczne
| seria | LINE TILT |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 8 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 430 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 120° |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| kolor oprawy | chrom |
| kształt oprawy | prostokątna |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 210x63x78mm |
| masa | 1.20 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat zgodności | TC RU C-CN.AB72.B.01920 |
| certyfikat CE | 200813899001EC-R1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
