Oprawa LGD ZEUS 4TR R100 30W 4000K
Informacje
Lampa,30 W. Barwa światła DAY 5000K, strumień świetlny 2400-3000lm, regulowany kąt 20-60°, CRI>90. Korpus okrągły, metalowy, czarny, IP20. Wymiary DxHxL Ø100x220x180 mm. Napięcie wejściowe AC220-240V, moc 30W. Wbudowany sterownik (30-40V, 750mA).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc (całkowita) | 30 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 3000lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 20° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | Ø100x220x180 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
