Oprawa LGD SHOP 4TR R100 40W 2900K Meat
Informacje
Lampa specjalistyczna do szyn lub montażu punktowego. Temperatura barwowa 4000K, 40W, strumień świetlny 3600-4000lm, kąt 24°, CRI>90. Okrągła obudowa, metalowa, czarna, IP20. Wymiary ØDxHxL: Ø100x190x130 mm. Napięcie wejściowe AC220-240V, moc 40 W. Wbudowany sterownik (30-42V, 1000mA).
Dane techniczne
| seria | SHOP |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 2900K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 40 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 4000 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 24° |
| kolor oprawy | czarny |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 100x190mm |
| masa | 1,39 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat CE | RTZ200721002-EMA1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
