Oprawa LGD SHOP 4TR R100 40W 2500K Bread
Informacje
Pojedyncza lampa do szyny 230V lub bazy natynkowej LGD-SHOP-4TR-R100-40W Warm SP2500-Bread (BK, 24 st.) o mocy 40 W ze specjalistycznym widmem światła i ciepłą temperaturą barwową (2500 K) do wystawowego oświetlania pieczywa oraz wypieków. Stopień oddawania barw CRI>80 do tworzenia lokalnego oświetlenia kierunkowego w obiektach handlowych. Jako źródło światła zastosowano wysokiej jakości jasne diody LED znanej amerykańskiej firmy CREE. Lampa o kącie świecenia 24° i strumieniu świetlnym 3600-4000 lm zapewnia wysokiej jakości oświetlenie i wysoką skuteczność świetlną. Stylowy i elegancki aluminiowy korpus jest pomalowany na czarno wysokiej jakości farbą proszkową. Specjalna konfiguracja obudowy pozwala na efektywne odprowadzanie ciepła i wydłuża żywotność diod LED. Korpus lampy obraca się wokół własnej osi, co pozwala na łatwą zmianę kierunku strumienia światła.
Dane techniczne
| seria | SHOP |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 2500K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 40 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| strumień świetlny (całkowity) | 4000 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 24° |
| kolor oprawy | biały |
| kształt oprawy | okrągła |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | fi 100x190mm |
| masa | 1,39 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat CE | RTZ200721002-EMA1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
