Oprawa LGD-GELIOS-4TR-R67-20W Warm3000 BK
Informacje
Lampa wisząca, 20 W. Kolor światła CIEPŁA BIAŁA 3000K, strumień świetlny 1800lm, regulowany kąt 20-60°, CRI>90. Korpus okrągły, metalowy, czarny, IP20. Wymiary Wymiary DxL Ø67x156 mm. Napięcie wejściowe AC220-240V, moc 20W. Wbudowany sterownik (27-42V, 500mA).
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc (całkowita) | 20 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 1800 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 20° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 67x156 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
